Sphinx - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Cannot find source directory (%s)
eo: Ne povas trovi fontan dosierujon (%s)

en: General Index
eo: Indico universala

en: index
eo: indico

en: next
eo: sekva

en: previous
eo: antaŭa

en: %s %s documentation
eo: %s %s dokumentaro

en: Author:
eo: Aŭtoro:

en: Parameters
eo: Parametroj

en: member
eo: membro

en: function
eo: funkcio

en: macro
eo: nomaĵo

en: type
eo: tipo

en: class
eo: klaso

en: %s() (class)
eo: %s() (klaso)

en: data
eo: datenoj

en: attribute
eo: atributo

en: exception
eo: escepto

en: see %s
eo: vidu %s

en: see also %s
eo: vidu ankaŭ %s

en: Symbols
eo: Simboloj

en: Warns
eo: Avertoj

en: Error
eo: Eraro

en: Warning
eo: Averto

en: Global Module Index
eo: Universala modjulindico

en: Index &ndash; %(key)s
eo: Indico &ndash; %(key)s

en: Copyright
eo: Aŭtora rajto

en: Previous topic
eo: Antaŭa temo

en: previous chapter
eo: antaŭa ĉapitro

en: Next topic
eo: Sekva temo

en: next chapter
eo: sekvo ĉapitro

en: search
eo: serĉu
