tools 4.1.0 - en to lt translation catalogue (417 entries)

en: %d of the package tests failed | %d of the package tests failed
lt[0]: nepavyko atlikti %d paketo testų
lt[1]: nepavyko atlikti %d paketų testų
lt[2]: nepavyko atlikti %d paketų testų

en: %s calls:
lt: %s kreipiniai:

en: %s file
     | %s files
lt[0]: %s failas
lt[1]: %s failai
lt[2]: %s failų

en: %s has wrong argument list %s
lt: %s turi neteisingą argumentų sąrašą %s

en: '--as-cran' turns off '--extra-arch'
lt: '--as-cran' išjungia '--extra-arch'

en: '--multiarch' specified with only one usable sub-architecture
lt: nurodyta '--multiarch' tik su viena tinkama antrine architektūra

en: '::' or ':::' import not declared from: %s
lt: '::' arba ':::' importas nėra aprašytas: %s

en: '::' or ':::' imports not declared from:
lt: '::' arba ':::' importas nėra aprašytas:

en: ':::' call which should be '::': %s
lt: ':::' kreipinys turėtų būti '::': %s

en: ':::' calls which should be '::':
lt: ':::' kreipinys turėtų būti '::':

en: 'cleanup' exists but is not executable -- see the 'R Installation and Administration Manual'
lt: 'cleanup' egzistuoja, bet nėra vykdoma -- peržiūrėti 'R diegimo ir administravimo žinyną'

en: 'data(package=)' call not declared from: %s
lt: 'data(package=)' kreipinys nėra aprašytas iš: %s

en: 'data(package=)' calls not declared from:
lt: 'data(package=)' kreipinys nėra aprašytas iš:

en: 'library' or 'require' call not declared from: %s
lt: 'library' arba 'require' kreipinys nėra aprašytas iš: %s

en: 'library' or 'require' call to %s in package code.
lt: 'library' arba 'require' kreipinys į %s paketo kode.

en: 'library' or 'require' call to %s which was already attached by Depends.
lt: 'library' arba 'require' kreipinys į %s, kurį jau prijungė Depends.

en: 'library' or 'require' calls in package code:
lt: 'library' arba 'require' kreipiniai paketo kode:

en: 'library' or 'require' calls not declared from:
lt: 'library' arba 'require' kreipiniai nėra aprašyti iš:

en: 'library' or 'require' calls to packages already attached by Depends:
lt: 'library' arba 'require' kreipinius į paketus prijungė Depends:

en: 'loadNamespace' or 'requireNamespace' call not declared from: %s
lt: 'loadNamespace' arba 'requireNamespace' kreipiniai nėra aprašyti iš: %s

en: 'loadNamespace' or 'requireNamespace' calls not declared from:
lt: 'loadNamespace' arba 'requireNamespace' kreipiniai nėra aprašyti iš:

en: 'macros' must be TRUE or must specify existing macros
lt: 'macros' turi būti TRUE arba turi nurodyti esamas makrokomandas

en: 'text' must be a character vector
lt: text' turi būti simbolių vektorius

en: 'type' must be one of 'txt', 'html', 'latex' or 'example'
lt: 'type' turi būti vienas iš 'txt', 'html', 'latex' arba 'example'

en: 'x' must be a single character string
lt: 'x' turi būti vieno simbolio eilutė

en: *** someone has corrupted the Built field in package '%s' ***
lt: *** kažkas sugadino lauką Built pakete '%s' ***

en: , so strict checking is impossible. Calling down to write_PACKAGES
lt: , todėl griežtas tikrinimas neįmanomas. Iškvietimas į write_PACKAGES

en: --- failed re-building %s
lt: --- nepavyko atkurti %s

en: --- finished re-building %s
lt: --- baigtas atstatymas %s

en: --- re-building %s using %s
lt: --- atstatymas %s naudojant %s

en: -l option without value
lt: -l variantas be reikšmės

en: -o option without value
lt: -o variantas be reikšmės

en: -t option without value
lt: -t variantas be reikšmės

en: .install_packages() exit status
lt: .install_packages() išėjimo būsena

en: All existing entry MD5sums match tarballs.
lt: Visi esami įrašai MD5sums atitinka tarballs.

en: All field tags must be ASCII.
lt: Visos lauko žymės turi būti ASCII.

en: Argument %s must be a character vector or NULL and not %s
lt: Argumentas %s turi būti simbolio vektorius arba NULL, o ne %s

en: Argument %s must be a function and not %s
lt: Argumentas %s turi būti funkcija, o ne %s

en: Argument items with no description in Rd object '%s':
lt: Argumento elementai be aprašo Rd objekte '%s':

en: Argument names in code not in docs:
lt: Argumentų pavadinimai kode, o ne docs:

en: Argument names in docs not in code:
lt: Argumentų pavadinimai dokumentuose, ne kode:

en: Asserted error: %s
lt: Patvirtinta klaida: %s

en: Asserted warning: %s
lt: Patvirtintas įspėjimas: %s

en: Assignments in \usage in documentation object '%s':
lt: Priskyrimai esantys \usage dokumentacijos objekte '%s':

en: Authors@R field gives more than one person with maintainer role:
lt: Authors@R laukas pateikia daugiau nei vieną asmenį, turintį prižiūrėtojo vaidmenį:

en: Authors@R field gives no person with maintainer role, valid email address and non-empty name.
lt: Authors@R lauke nenurodomi jokie asmenys su prižiūrėtojo vaidmenimi, galiojančiu el. pašto adresu ir netuščiu vardu.

en: Authors@R field gives no person with name and author role
lt: Authors@R laukas nesuteikia nė vieno asmens, turinčio autoriaus vaidmenį

en: Authors@R field gives no person with name and roles.
lt: Authors@R laukas nesuteikia nė vieno asmens, turinčio autoriaus vaidmenį.

en: Authors@R field gives persons with invalid ORCID identifiers:
lt: Authors@R laukelyje pateikiami asmenys, turintys negaliojančius ORCID identifikatorius:

en: Authors@R field gives persons with no name:
lt: Authors@R laukelyje pateikiami asmenys, neturintys pavadinimų:

en: Authors@R field gives persons with no role:
lt: Authors@R laukelyje pateikiami asmenys, neturintys galiojančių vaidmenų:

en: Auto-generated content requiring editing in Rd object '%s':
lt: Automatiškai sugeneruotas turinys, kurį reikia redaguoti Rd objekte '%s':

en: Bad \usage lines found in documentation object '%s':
lt: Netinkamo naudojimo eilutės, rastos dokumentacijos objekte '%s':

en: Call sequence:
lt: Kreipinio seka:

en: Cannot change the %s engine or use an engine of that name
lt: Negalima keisti %s variklio arba naudoti tokio pavadinimo variklį

en: Cannot extract Author field from Authors@R field:
lt: Negalima išskirti autoriaus lauko iš Authors@R lauko:

en: Cannot extract Maintainer field from Authors@R field:
lt: Negalima išskirti Maintainer lauko iš Authors@R lauko:

en: Cannot extract version info from the following section titles:
lt: Negalima išskleisti versijos informacijos iš šių sekcijų pavadinimų:

en: Cannot process chunk/lines:
    %s
lt: Negalima apdoroti segmento/eilučių:
    %s

en: Changes require specified 'style'
lt: Pakeitimams reikia nurodyti 'style'

en: Checking %s
lt: Tikrinama %s

en: Chunk %s:
    %s
lt: Segmentas %s:
    %s

en: Code demonstrations:
lt: Kodo demonstracijos:

en: Code: %s
lt: Kodas: %s

en: Codoc mismatches from documentation object '%s':
lt: Codoc neatitikimas iš dokumento objekto '%s':

en: Comparing %s to %s ...
lt: Lyginami %s su %s...

en: Converting Rd files to LaTeX ...
lt: Konvertuojami Rd failai į LaTeX ...

en: Corresponding BibTeX entry: | Corresponding BibTeX entries:
lt[0]: Atitinkamas BibTeX įrašas:
lt[1]: Atitinkami BibTeX įrašai:
lt[2]: Atitinkamų BibTeX įrašų:

en: Could not extract news from the following text chunks:
lt: Nepavyko išskleisti naujienų iš šių teksto segmentų:

en: DESCRIPTION file is for package '%s', not '%s'
lt: DESCRIPTION failas skirtas paketui '%s', o ne '%s'

en: DESCRIPTION file not found
lt: DESCRIPTION failas nerastas

en: DIFFERED
lt: NESUTAPO

en: Data codoc mismatches from documentation object '%s':
lt: Duomenys codoc skiriasi nuo dokumentacijos objekto '%s':

en: Data with usage in documentation object '%s' but not in code:
lt: Duomenys, kurie naudojami dokumentacijos objekte '%s', bet ne kode:

en: Deprecated license: %s
lt: Nebenaudojama licencija: %s

en: Detected vignette source files (%s) with shared names (%s) and therefore risking overwriting each other's output files
lt: Aptikti vinjetės šaltinio failai (%s) su pasidalintais pavadinimais (%s) todėl rizikuojama perrašyti išvesties failus

en: Docs: %s
lt: Dokumentai: %s

en: Documented arguments not in \usage in documentation object '%s':
lt: Dokumentuoti argumentai nėra \usage, esančiame dokumentacijos objekte '%s':

en: Duplicated \argument entries in documentation object '%s':
lt: Pasikartoja \argument įrašai dokumentacijos objekte '%s':

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: ERROR: '--merge-multiarch' applies only to a single tarball
lt: KLAIDA: '--merge-multiarch' taikomas tik vienam TAR pakui

en: ERROR: cannot cd to directory %s
lt: KLAIDA: negalima cd į katalogą %s

en: ERROR: cannot create check dir %s
lt: KLAIDA: negalima sukurti tikrinimo dir %s

en: ERROR: no packages specified
lt: KLAIDA: nenurodyti jokie paketai

en: ERROR: no permission to install to directory
lt: KLAIDA: nėra leidimo įdiegti į katalogą

en: ERROR: this R is version %s, package '%s' requires R %s %s
lt: KLAIDA: ši R versija yra %s, paketas '%s' reikalauja R %s %s

en: ERROR: this R is version %s, required is R %s %s
lt: KLAIDA: ši R versija yra %s, reikalaujama R %s %s

en: Encoding '%s' is not portable
lt: Kodavimas '%s' yra ne perkeliamas

en: Engine name %s and package %s do not match
lt: Variklio pavadinimas %s ir paketas %s nesutampa

en: Entries must be names of packages optionally followed by '<=' or '>=', white space, and a valid version number in parentheses.
lt: Įrašai turi būti paketų pavadinimai pasirinktinai pagal '< =' arba '> =', tarpas ir galiojantis versijos numeris skliaustuose.

en: Entries with infeasible comparison operator:
lt: Įrašai su neįgyvendinamu palyginimo operatoriumi:

en: Entries with infeasible version number:
lt: Įrašai su neįgyvendinamu versijos numeriu:

en: Error in running tools::texi2pdf()
lt: Klaida vykdant tools::texi2pdf()

en: Error: Vignette '%s' is non-ASCII but has no declared encoding
lt: Klaida: Vinjetė '%s' yra ne ASCII, bet nėra paskelbta kodavimo

en: Error: cannot rename directory to %s
lt: Klaida: negalima pervardyti katalogo į %s

en: Error: no packages were specified
lt: Klaida: nenurodyta jokių paketų

en: Error: processing vignette '%s' failed with diagnostics:
    %s
lt: Klaida: nepavyko apdoroti vinjetės '%s' su diagnostika:
    %s

en: Error: tangling vignette '%s' failed with diagnostics:
    %s
lt: Klaida: nepavyko sulipdyti vinjetės '%s' atliekant diagnostiką:
    %s

en: Existing PACKAGES file contained no rows and/or no columns
lt: Esamame PACKAGES faile nėra eilučių ir (arba) stulpelių

en: FAILED
lt: NEPAVYKO

en: Failed to get %s in evaluating %s
lt: Nepavyko gauti %s vertinant %s

en: Failed to get error in evaluating %s
lt: Nepavyko gauti klaidos vertinant %s

en: Failed to locate %s output file %s for vignette with name %s and engine %s. The following files exist in working directory %s: %s
lt: Nepavyko rasti %s išvesties failo %s vinjetei su pavadinimu %s ir varikliu %s. Darbo kataloge %s yra šie failai: %s

en: Failed to locate %s output file %s or %s for vignette with name %s and engine %s. The following files exist in working directory %s: %s
lt: Nepavyko rasti %s išvesties failo %s arba %s vinjetei su pavadinimu %s ir varikliu %s. Darbo kataloge %s yra šie failai: %s

en: Fields with non-ASCII tags:
lt: Laukai su ne ASCII žymėmis:

en: Fields with non-ASCII values:
lt: Laukai su ne ASCII reikšmėmis:

en: File %s:
lt: Failas %s:

en: File '%s':
lt: Failas '%s':

en: File 'DESCRIPTION' is missing.
lt: Trūksta failo 'DESCRIPTION'.

en: Files 'DESCRIPTION' and 'DESCRIPTION.in' are missing.
lt: Trūksta failų 'DESCRIPTION' ir 'DESCRIPTION.in'.

en: Found
lt: Rasta

en: Found %s, possibly from %s
lt: Rasta %s, galbūt iš %s

en: Found a .Internal call in methods for the following reference class: | Found .Internal calls in methods for the following reference classes:
lt[0]: Surastas .Internal iškvietimas į metodus šiai referencinei klasei:
lt[1]: Surasti .Internal iškvietimai į metodus šioms referencinėms klasėms:
lt[2]: Surasta .Internal iškvietimų į metodus šioms referencinėms klasėms:

en: Found a .Internal call in the following function: | Found .Internal calls in the following functions:
lt[0]: Surastas .Internal iškvietimas šioje funkcijoje:
lt[1]: Surasti .Internal iškvietimai šiose funkcijose:
lt[2]: Surasta .Internal iškvietimų šiose funkcijose:

en: Found a.Internal call in methods for the following S4 generic: | Found .Internal calls in methods for the following S4 generics:
lt[0]: Surastas .Internal iškvietimas į metodus šiai S4 bendrinei:
lt[1]: Surasti .Internal iškvietimai į metodus šioms S4 bendrinėms:
lt[2]: Surasta .Internal iškvietimų į metodus šioms S4 bendrinėms:

en: Found an obsolete/platform-specific call in methods for the following S4 generic: | Found an obsolete/platform-specific call in methods for the following S4 generics:
lt[0]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į metodus šiai S4 bendrinei:
lt[1]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į metodus šioms S4 bendrinėms:
lt[2]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į metodus šioms S4 bendrinėms:

en: Found an obsolete/platform-specific call in methods for the following reference class: | Found an obsolete/platform-specific call in methods for the following reference classes:
lt[0]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į metodus šiai referencinei klasei:
lt[1]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į metodus šioms referencinėms klasėms:
lt[2]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į metodus šioms referencinėms klasėms:

en: Found an obsolete/platform-specific call in the following function: | Found an obsolete/platform-specific call in the following functions:
lt[0]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į šią funkciją:
lt[1]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į šias funkcijas:
lt[2]: Surastas nebenaudojamas/nuo platformos priklausantis iškvietimas į šias funkcijas:

en: Found possibly global 'T' or 'F' in the examples of the following Rd file: | Found possibly global 'T' or 'F' in the examples of the following Rd files:
lt[0]: Surastas galimai globalus 'T' arba 'F' pavyzdžiuose šio Rd failo:
lt[1]: Surastas galimai globalus 'T' arba 'F' pavyzdžiuose šių Rd failų:
lt[2]: Surastas galimai globalus 'T' arba 'F' pavyzdžiuose šių Rd failų:

en: Found possibly global 'T' or 'F' in the following function: | Found possibly global 'T' or 'F' in the following functions:
lt[0]: Surastas galimai globalus 'T' arba 'F' šioje funkcijoje:
lt[1]: Surastas galimai globalus 'T' arba 'F' šiose funkcijose:
lt[2]: Surastas galimai globalus 'T' arba 'F' šiose funkcijose:

en: Found the defunct/removed function: | Found the defunct/removed functions:
lt[0]: Rasta nepilna/pašalinta funkcija:
lt[1]: Rastos nepilnos/pašalintos funkcijos:
lt[2]: Rasta nepilnų/pašalintų funkcijų:

en: Found the deprecated function: | Found the deprecated functions:
lt[0]: Rasta nebenaudojama funkcija:
lt[1]: Rastos nebenaudojamos funkcijos:
lt[2]: Rasta nebenaudojamų funkcijų:

en: Found the platform-specific device: | Found the platform-specific devices:
lt[0]: Rastas nuo platformos priklausantis įrenginys:
lt[1]: Rasti nuo platformos priklausantys įrenginiai:
lt[2]: Rasta nuo platformos priklausančių įrenginių:

en: Functions or methods with usage in documentation object '%s' but not in code:
lt: Funkcijos arba metodai su naudojimu dokumentacijos objekte '%s', bet ne kode:

en: Generic without any methods in %s: %s | Generics without any methods in %s: %s
lt[0]: Bendrinė be jokių metodų, esanti %s: %s
lt[1]: Bendrinės be jokių metodų, esančios %s: %s
lt[2]: Bendrinės be jokių metodų, esančių %s: %s

en: Generics 'g' in 'env' %s where '%s' errors: %s
    May need something like
    
    %s
    in NAMESPACE.
lt: Bendrinės 'g', esančios 'env' %s, kur '%s' klaidos: %s
    Gali prireikti kažko panašaus kaip
    
    %s
    esančio NAMESPACE.

en: Got %s in evaluating %s; wanted %s
lt: Gavo %s vertinant %s; reikėjo %s\

en: Got warning in evaluating %s, but also an error
lt: Gavo įspėjimą vertinant %s, bet taip pat ir klaidą

en: Help on topic '%s' was found in the following package: | Help on topic '%s' was found in the following packages:
lt[0]: Žinynas tema '%s' buvo rastas šiame pakete:
lt[1]: Žinynas tema '%s' buvo rastas šiuose paketuose:
lt[2]: Žinynas tema '%s' buvo rastas šiuose paketuose:

en: Help pages:
lt: Žinyno puslapiai:

en: In '%s' vignettes '%s' and '%s' have the same vignette name
lt: '%s' esančios vinjetės '%s' ir '%s' turi tuos pačius pavadinimus

en: Invalid DESCRIPTION file
lt: Netinkamas DESCRIPTION failas

en: Invalid DESCRIPTION file for package %s
lt: Netinkamas paketo %s DESCRIPTION failas

en: Invalid Priority field.
lt: Neleistinas Priority laukas.

en: Invalid VignetteBuilder field.
lt: Neleistinas VignetteBuilder laukas.

en: Invalid license file pointers: %s
lt: Negaliojančios licencijos failo rodyklės: %s

en: License components which are templates and need '+ file LICENSE':
lt: Licencijos komponentai, kurie yra šablonai ir reikia '+ file LICENSE':

en: License components with restrictions not permitted:
lt: Licencijos komponentai su apribojimais neleidžiami:

en: Link %s in package %s could not be located
lt: Nepavyko rasti nuorodos %s pakete %s

en: Located more than one %s output file (by engine %s) for vignette with name %s: %s
lt: Yra daugiau nei vienas %s išvesties failas (pagal %s) vinjetėms su pavadinimu %s: %s

en: Macro file %s should only contain Rd macro definitions and comments
lt: Makrokomandos faile %s turi būti tik Rd makrokomandų apibrėžimai ir komentarai

en: Malformed Authors@R field:
lt: Netaisyklingas Authors@R laukas:

en: Malformed Depends or Suggests or Imports or Enhances field.
lt: Netaisyklingas Depends arba Suggests arba Imports arba Enhances laukas.

en: Malformed Description field: should contain one or more complete sentences.
lt: Netaisyklingas Description laukas: turi būti vienas ar daugiau sakinių.

en: Malformed NEWS.Rd file:
    Chunk starting
      %s
    contains more than one \itemize.
    Using the first one.
lt: Netaisyklingas NEWS.Rd failas:
    Segmento pradėjimas
      %s
    yra daugiau nei vienas \itemize.
    Naudojant pirmąjį.

en: Malformed NEWS.Rd file:
    Chunk starting
      %s
    contains no \item.
lt: Netaisyklingas NEWS.Rd failas:
    Segmento pradėjimas
      %s
    nėra \item.

en: Malformed NEWS.Rd file:
    Chunk starting
      %s
    contains no \itemize.
lt: Netaisyklingas NEWS.Rd failas:
    Segmento pradėjimas
      %s
    nėra \itemize.

en: Malformed Title field: should not end in a period.
lt: Neteisingai suformuluotas pavadinimo laukas: neturėtų baigtis laikotarpiu.

en: Malformed maintainer field.
lt: Netaisyklingas prižiūrėtojo laukas.

en: Malformed package name
lt: Netaisyklingas paketo pavadinimas

en: Malformed package version.
lt: Netaisyklinga paketo versija.

en: Mismatches in argument default values (first 3):
lt: Nesutapimas argumento numatytose reikšmėse (pirmos 3):

en: Mismatches in argument default values:
lt: Nesutapimas argumento numatytose reikšmėse:

en: Mismatches in argument names (first 3):
lt: Nesutapimas argumento pavadinimuose (pirmos 3):

en: Mismatches in argument names:
lt: Nesutapimas argumento pavadinimuose:

en: Missing link or links in documentation object '%s':
lt: Trūkstama nuoroda arba nuorodos, esančios dokumentacijos objekte '%s':

en: Missing object imported by a ':::' call: %s
lt: Trūkstamas objektas, kurį importavo ':::' iškvietimas: %s

en: Missing objects imported by ':::' calls:
lt: Trūkstami objektai, kurie buvo importuoti ':::' iškvietimo:

en: Missing or unexported object: %s
lt: Trūkstamas arba neperkeltas objektas: %s

en: Missing or unexported objects:
lt: Trūkstamas arba neperkeltas objektas:

en: NB: need Internet access to use CRAN incoming checks
lt: NB: norint naudotis CRAN įeinančiais segmentais, reikia interneto prieigos

en: NEWS file not found
lt: NEWS failas nerastas

en: NOTE
lt: PASTABA

en: NOTE: fixed library identification name
lt: PASTABA: fiksuotos bibliotekos identifikavimo pavadinimas

en: NOTE: fixed library path
lt: PASTABA: fiksuotas bibliotekos kelias

en: NOTE: fixed path
lt: PASTABA: fiksuotas kelias

en: NOTE: fixed rpath
lt: PASTABA: fiksuotas rpath

en: Namespace in Imports field not imported from: %s
lt: Vardų erdvė, esanti Imports lauke, nėra importuota iš: %s

en: Namespaces in Imports field not imported from:
lt: Vardų erdvė, esanti Imports lauke, nėra importuota iš:

en: No Rd macros in package '%s'.
lt: Nėra Rd makrokomandų pakete '%s'.

en: No dataset created in 'envir'
lt: Nėra duomenų rinkinio, sukurto 'envir'

en: No docs found for package %s
lt: Nerasta jokių dokumentų paketui %s

en: No existing PACKAGES file found at
lt: Nerastas PACKAGES failas

en: No files in this directory
lt: Nėra failų šiame kataloge

en: No help found for package %s
lt: Nerastas žinynas paketui %s

en: No help found for topic %s in any package.
lt: Bet kuriame pakete nerastas žinynas temai %s.

en: No help on %s found in RdDB %s
lt: Nerastas žinynas apie %s, esantis RdDB %s

en: No new packages or updated package versions detected
lt: Nerasta jokių naujų paketų arba atnaujintų paketų versijų

en: No news found in given file using package default format.
lt: Jokių naujienų nerasta pateiktame faile naudojant paketo numatytąjį formatą.

en: No package index found for package %s
lt: Nepavyko rasti paketo indekso paketui %s

en: No package named %s could be found
lt: Paketo, pavadinto %s, nerasta

en: No results found
lt: Nerasta jokių rezultatų

en: Non-file package-anchored link(s) in documentation object '%s':
lt: Ne failo pakete įtvirtinta nuoroda(-os) dokumentacijos objekte '%s':

en: Non-portable flags in file '%s':
lt: Neperkeliamos žymos kintamajame '%s':

en: Non-portable flags in variable '%s':
lt: Neperkeliamos žymos kintamajame '%s':

en: Non-standard license specification:
lt: Nestandartinė licencijos specifikacija:

en: None of packages %s have registered vignette engines
lt: Nė viename iš paketų %s nėra registruotų vinjetės variklių

en: Note: found %d marked Latin-1 string | Note: found %d marked Latin-1 strings
lt[0]: Pastaba: rasta %d pažymėta Latin-1 eilutė
lt[1]: Pastaba: rastos %d pažymėtos Latin-1 eilutės
lt[2]: Pastaba: rasta %d pažymėtų Latin-1 eilučių

en: Note: found %d marked UTF-8 string | Note: found %d marked UTF-8 strings
lt[0]: Pastaba: rasta %d pažymėta UTF-8 eilutė
lt[1]: Pastaba: rastos %d pažymėtos UTF-8 eilutės
lt[2]: Pastaba: rasta %d pažymėtų UTF-8 eilučių

en: Note: found %d string marked as "bytes" | Note: found %d strings marked as "bytes"
lt[0]: Pastaba: rasta %d eilutė, pažymėta kaip „baitai“
lt[1]: Pastaba: rastos %d eilutės, pažymėtos kaip „baitai“
lt[2]: Pastaba: rasta %d eilučių, pažymėtų kaip „baitai“

en: OFF
lt: IŠJUNGTA

en: OK
lt: Gerai

en: ON
lt: ĮJUNGTA

en: Objects in \usage without \alias in documentation object '%s':
lt: Objektai, esantys \usage be \alias, esančio dokumentacijos objekte '%s':

en: Offending entries:
lt: Įžeidžiantys įrašai:

en: Only help files, %s, %s and files under %s and %s in a package can be viewed
lt: Galima peržiūrėti tik žinyno failus, %s, %s ir failus, esančius pakete %s ir %s

en: Only one Rd section per %s is supported.
lt: Palaikoma tik viena Rd sekcija %s.

en: Only operators '<=' and '>=' are possible.
lt: Galimi tik operatoriai '< =' ir '> ='.

en: PACKAGES files do not include MD5 sums in the win.binary case
lt: PACKAGES failai neapima MD5 sumų win.binary atveju

en: Package detach functions should have one argument with name starting with %s.
lt: Paketo atskyrimo funkcijos turėtų būti vienas argumentas, kurio vardas prasideda %s.

en: Package detach functions should not call %s.
lt: Paketo atskyrimo funkcijos neturėtų iškviesti %s.

en: Package has no 'Version' field
lt: Pakete nėra lauko 'Version'

en: Package in Depends field not imported from: %s
lt: Paketas lauke Depends, nėra importuotas iš: %s

en: Package startup functions should have two arguments with names starting with %s and %s, respectively.
lt: Paketo paleisties funkcijos turi turėti du argumentus, kurių vardai prasideda atitinkamai su %s ir %s.

en: Package startup functions should not call %s.
lt: Paketo paleisties funkcijos neturėtų vadintis %s.

en: Package startup functions should not change the search path.
lt: Paketo paleisties funkcijos neturėtų pakeisti paieškos kelio.

en: Package startup functions should use %s to generate messages.
lt: Paketo paleisties funkcijos turėtų naudoti %s pranešimams generuoti.

en: Package unavailable to check Rd xrefs: %s | Packages unavailable to check Rd xrefs: %s
lt[0]: Paketas negali patikrinti Rd xrefs: %s
lt[1]: Paketai negali patikrinti Rd xrefs: %s
lt[2]: Paketų negali patikrinti Rd xrefs: %s

en: Packages in Depends field not imported from:
lt: Paketai lauke Depends, nėra importuoti iš:

en: Packages with priorities 'base' or 'recommended' or 'defunct-base' must already be known to R.
lt: Paketai su prioritetais 'base' arba 'recommended' arba 'defunct-base' turi būti žinomas R.

en: Processing %s ...
lt: Apdorojamas %s ...

en: Processing packages:
lt: Apdorojami paketai:

en: Prototyped non-primitives:
lt: Prototipai, kurie nėra primityvūs:

en: R CMD build failed
lt: R CMD sukūrimas nepavyko

en: R include directory is empty -- perhaps need to install R-devel.rpm or similar
lt: R įtrauktas katalogas tuščias - galbūt reikia įdiegti R-devel.rpm ar panašų

en: Rd files must have a non-empty %s.
lt: Rd failai turi būti ne tušti %s.

en: Rd files must have a non-empty \title.
lt: Rd failuose turi būti ne tuščias pavadinimas.

en: Rd files with duplicated alias '%s':
lt: Rd failas su dubliuotais pseudonimais '%s':

en: Rd files with duplicated name '%s':
lt: RD failai su dubliuotais pavadinimais '%s':

en: Rd macro package '%s' is not installed.
lt: Nėra Rd makrokomandų pakete '%s'.

en: Rd object required
lt: Reikalingas Rd objektas

en: Required field missing or empty: | Required fields missing or empty:
lt[0]: Privalomo lauko nėra arba jis tuščias:
lt[1]: Privalomų laukų nėra arba jie tušti:
lt[2]: Privalomų laukų nėra arba jie tušti:

en: Run R CMD build with --no-build-vignettes to prevent rebuilding.
lt: Paleidžia R CMD versiją su --no-build-vignettes siekiant išvengti atstatymo.

en: Running
lt: Vykdoma

en: Running %s
lt: Vykdoma %s

en: Running 'texi2dvi' on '%s' failed.
lt: Nepavyko 'texi2dvi' esančio '%s' vykdymas.

en: Running specific tests for package %s
lt: Vykdomi specialūs paketo %s testai

en: Running vignettes for package %s
lt: Vykdomos vinjetės paketui %s

en: S3 methods shown with full name in documentation object '%s':
lt: S3 metodai rodomi su pilnu pavadinimu dokumentacijos objekte '%s':

en: S4 class codoc mismatches from documentation object '%s':
lt: S4 klasės neatitikimai dokumentacijos objektui '%s':

en: SUMMARY: processing the following file failed: | SUMMARY: processing the following files failed:
lt[0]: SANTRAUKA: nepavyko apdoroti šio failo:
lt[1]: SANTRAUKA: nepavyko apdoroti šių failų:
lt[2]: SANTRAUKA: nepavyko apdoroti šių failų:

en: Search path was changed
lt: Pakeistas ieškos kelias

en: See
      %s
    for details.
lt: Žiūrėti
      %s
    dėl detalesnės informacijos.

en: See chapter 'Writing R documentation' in manual 'Writing R Extensions'.
lt: Žr. žinyno 'Writing R documentation' skyrių 'Writing R Extensions'.

en: See section %s in '%s'.
lt: Žiūrėkite skyrių %s, esantį '%s'.

en: See section 'Cross-references' in the 'Writing R Extensions' manual.
lt: Žr. žinyno 'Writing R Extensions' skyrių 'Cross-references'.

en: See section 'The DESCRIPTION file' in the 'Writing R Extensions' manual.
lt: Žr. žinyno 'Writing R Extensions' skyrių 'The DESCRIPTION file'.

en: Slots for class '%s'
lt: Laukai klasei '%s'

en: Specified fields no present in existing PACKAGES file:
lt: Nurodyti laukai nėra esamo PAKETŲ faile:

en: Standardizable: %s
lt: Standartizuojamas: %s

en: Standardized license specification:
lt: Standartizuota licencijos specifikacija:

en: Testing examples for package %s
lt: Paketo %s tikrinimo pavyzdžiai

en: The default JSS style may not be modified.
lt: Numatytasis JSS stilius negali būti modifikuotas.

en: The package 'dir' argument must be of length 1
lt: Paketo 'dir' argumentas turi būti 1 ilgio

en: These fields must have ASCII values.
lt: Šiuose laukuose turi būti ASCII reikšmės.

en: This field must contain one or more packages (and no version requirement).
lt: Šiame lauke turi būti vienas ar daugiau paketų (ir nėra versijos reikalavimo).

en: URL %s was not found
lt: URL %s nerastas

en: Unable to update existing PACKAGES file. Calling write_PACKAGES directly.
lt: Neįmanoma atnaujinti esamo PACKAGES failo. Iškvietimas write_PACKAGES tiesiogiai.

en: Unavailable namespace imported from by a ':::' call: %s
lt: Neprieinama vardų sritis, importuota iš ':::' iškvietimu: %s

en: Unavailable namespaces imported from by ':::' calls:
lt: Nepasiekiamos vardų sritys, importuotos iš iškvietimų ':::':

en: Undeclared package %s in Rd xrefs | Undeclared packages %s in Rd xrefs
lt[0]: Nežinomas paketas %s, esantis Rd xrefs
lt[1]: Nežinomi paketai %s, esantys Rd xrefs
lt[2]: Nežinomų paketų %s, esančių Rd xrefs

en: Undocumented %s:
lt: Nedokumentuotas %s:

en: Undocumented S4 classes:
lt: Nedokumentuotos S4 klasės:

en: Undocumented S4 methods:
lt: Nedokumentuoti S4 metodai:

en: Undocumented arguments in documentation object '%s'
lt: Dokumentacijos objekte '%s' nedokumentuoti argumentai

en: Undocumented code objects:
lt: Nedokumentuoti kodo objektai:

en: Undocumented data sets:
lt: Nedokumentuoti duomenų rinkiniai:

en: Unexported object imported by a ':::' call: %s
lt: Neeksportuotas objektas, importuotas iškvietimu ':::': %s

en: Unexported objects imported by ':::' calls:
lt: Neeksportuoti objektai, importuoti iškvietimais ':::':

en: Unknown encoding
lt: Nežinomas kodavimas

en: Unknown encoding with non-ASCII data
lt: Nežinomas kodavimas su ne ASCII duomenimis

en: Unknown encoding with non-ASCII data: converting to ASCII
lt: Nežinomas kodavimas su ne ASCII duomenimis: konvertavimas į ASCII

en: Unknown package %s in Rd xrefs | Unknown packages %s in Rd xrefs
lt[0]: Nežinomas paketas %s, esantis Rd xrefs
lt[1]: Nežinomi paketai %s, esantys Rd xrefs
lt[2]: Nežinomų paketų %s, esančių Rd xrefs

en: Unsupported engine name
lt: Nepalaikomas variklio pavadinimas

en: Updating existing repository [strict mode:
lt: Esamos saugyklos atnaujinimas [strict rėžimas:

en: Variables in data frame '%s'
lt: Kintamieji duomenų sistemoje '%s'

en: Variables overriding user/site settings:
lt: Kintamieji viršijantys vartotojo/svetainės parametrus:

en: Variables with usage in documentation object '%s' but not in code:
lt: Kintamieji, kurie naudojami dokumentacijos objekte '%s', bet ne kode:

en: Version numbers must be sequences of at least two non-negative integers, separated by single '.' or '-'.
lt: Versijų numeriai turi būti bent dviejų neneigiamų sveikųjų skaičių sekos, atskirtos atskirais '.' arba '-'.

en: Vignette %s overwrites the following %s output by vignette %s: %s
lt: Vinjetė %s perrašo šią %s išvestį vinjete %s: %s

en: Vignette '%s' is non-ASCII but has no declared encoding
lt: Vinjetė '%s' yra ne ASCII, bet nedeklaruojamas kodavimas

en: Vignette dependencies (%s entries) must be contained in the DESCRIPTION Depends/Suggests/Imports entries.
lt: Vinjetės priklausomybės (%s įrašai) turi būti pateiktos DESCRIPTION įrašuose Depends/Suggests/Imports.

en: Vignette engine %s is not registered
lt: Vinjetės variklis %s neužregistruotas

en: Vignette engine %s is not registered by any of the packages %s
lt: Vinjetės variklis %s neužregistruotas nė vienoje pakuotėje %s

en: Vignette engine package not specified
lt: Vinjetės variklio paketas nenurodytas

en: Vignette product %s does not have a known filename extension (%s)
lt: Vinjetės produktas %s neturi žinomo failo vardo plėtinio (%s)

en: Vignettes:
lt: Vinjetės:

en: WARNING: malformed 'Depends' field in 'DESCRIPTION'
lt: ĮSPĖJIMAS: netaisyklingas laukas 'Depends', esantis 'DESCRIPTION'

en: WARNING: moving package to final location failed, copying instead
lt: ĮSPĖJIMAS: nepavyko perkelti paketo į galutinę vietą, vietoj to kopijuoti

en: WARNING: omitting pointless dependence on 'R' without a version requirement
lt: ĮSPĖJIMAS: praleidžiama neefektyvi priklausomybė nuo 'R' be versijos reikalavimo

en: WARNING: shared objects/dynamic libraries with hard-coded temporary installation paths
lt: ĮSPĖJIMAS: bendrinami objektai/dinaminės bibliotekos su įkoduotais laikinais diegimo keliais

en: Warning in file %s: | Warnings in file %s:
lt[0]: Įspėjimas faile %s:
lt[1]: Įspėjimai faile %s:
lt[2]: Įspėjimų faile %s:

en: Warning: unknown option
lt: Įspėjimas: nežinoma parinktis

en: Writing final updated PACKAGES files.
lt: Galutinių atnaujintų PACKAGES failų rašymas.

en: [dryrun mode] Dryrun complete.
lt: [dryrun rėžimas] Dryrun baigtas.

en: ]
    Detected PACKAGES file with
lt: ]
    Aptiktas PACKAGES failas su

en: all packages should have a NAMESPACE
lt: visi paketai turi turėti NAMESPACE

en: argument '%s' must be a character string or connection
lt: argumentas '%s' turi būti simbolių eilutė arba ryšys

en: argument 'delim' must specify two characters
lt: argumentas 'delim' turi nurodyti du ženklus

en: argument 'outFile' must be a character string or connection
lt: argumentas 'outFile' turi būti simbolių eilutė arba ryšys

en: argument 'package' must be of length 1
lt: argumentas 'package' turi būti 1 ilgio

en: argument 'x' must be a character vector
lt: argumentas 'x' turi būti tekstinis vektorius

en: assertConditon: Successfully caught a condition
lt: assertConditon: Sėkmingai sugauta sąlyga

en: building a fake installation is disallowed
lt: kurti netikrą diegimą yra neleidžiama

en: cannot check R code installed as image
lt: negalima patikrinti R kodo, įdiegto kaip paveikslėlis

en: cannot copy '%s' to '%s'
lt: negalima kopijuoti '%s' į '%s'

en: cannot create directory '%s'
lt: negalima sukurti katalogo '%s'

en: cannot create temporary directory
lt: negali sukurti laikino katalogo

en: cannot create unique directory for build
lt: negalima sukurti unikalaus katalogo dariniui

en: cannot deal with Rd objects with missing/empty names
lt: negali susidoroti su Rd objektais trūkstamais/tuščiais pavadinimais

en: cannot link from %s
lt: negali susieti iš %s

en: cannot open directory '%s'
lt: negali atidaryti katalogo '%s'

en: cannot read index information in file '%s'
lt: negali skaityti indekso informacijos faile '%s'

en: cannot source package code:
lt: negalima gauti paketo kodo:

en: cannot turn off locale-specific sorting via LC_COLLATE
lt: negalima išjungti konkrečios lokalės rūšiavimo per LC_COLLATE

en: checking %s ...
lt: tikrinama %s ...

en: comparing %s to %s ...
lt: lyginant %s su %s ...

en: compiling TeX file %s failed with message:
    %s
lt: nepavyko sudaryti TeX failo %s su pranešimu:
    %s

en: configuration files are not supported as from R 2.12.0
lt: konfigūracijos failas nepalaikomos nuo R versijos 2.12.0

en: contains a blank line
lt: yra tuščia eilutė

en: current working directory cannot be ascertained
lt: dabartinis darbo katalogas negali būti nustatytas

en: declared S3 method '%s' not found
lt: deklaruotas S3 metodas '%s' nerastas

en: directly.
lt: tiesiogiai.

en: directory '%s' does not contain R code
lt: kataloge '%s' nėra R kodo

en: directory '%s' does not contain Rd objects
lt: kataloge '%s' nėra Rd objektų

en: directory '%s' does not exist
lt: katalogas '%s' neegzistuoja

en: done
lt: atlikta

en: downloading %s ...
lt: parsiunčiama %s ...

en: downloading reverse dependencies ...
lt: atsisiunčiamos atvirkštinės priklausomybės ...

en: duplicated files in '%s' field:
lt: pasikartojantys failai lauke '%s':

en: duplicated vignette title: | duplicated vignette titles:
lt[0]: dubliuotas vinjetės pavadinimas:
lt[1]: dubliuoti vinjetės pavadinimai:
lt[2]: dubliuotų vinjetės pavadinimų:

en: elapsed-time limit of %g %s reached for sub-process
lt: praėjusios laiko limitas %g %s, pasiektas antrinio proceso metu

en: empty 'data' directory
lt: katalogas 'data' tuščias

en: entries at
lt: įrašai esantys

en: error reading file '%s'
lt: klaida nuskaitant failą '%s'

en: exactly one Rd file must be specified
lt: tiksliai vienas Rd failas turi būti nurodytas

en: failed to start the httpd server
lt: nepavyko paleisti httpd serverio

en: file '%s' does not exist
lt: failas '%s' neegzistuoja

en: file '%s' is not in valid DCF format
lt: failas '%s' nėra galiojančiu DCF formatu

en: file '%s' not found
lt: failas '%s' nerastas

en: files in '%s' field missing from '%s':
lt: failai, esantys '%s' lauke, kurių nėra '%s':

en: files in '%s' missing from '%s' field:
lt: failai, esantys '%s', kurių nėra '%s' lauke:

en: for R_CROSS_BUILD
lt: dėl R_CROSS_BUILD

en: found T/F in %s
lt: rastas T/F, esantis %s

en: generating debug symbols (%s)
lt: generuojami derinimo simboliai (%s)

en: httpd server disabled by R_DISABLE_HTTPD
lt: httpd serverį išjungė R_DISABLE_HTTPD

en: ignored as vignettes have been rebuilt.
lt: ignoruojama, nes atkuriamos vinjetės.

en: invalid 'OS.type' "%s".  Should not happen
lt: netinkamas OS.type' "%s".  Neturėtų atsitikti

en: invalid package
lt: netinkamas paketas

en: invalid package layout
lt: netinkamas paketo išdėstymas

en: invalid value
lt: neleistina reikšmė

en: invalid value for '%s' : %s
lt: netinkama reikšmė '%s' : %s

en: invalid value for '--compact-vignettes', assuming %s
lt: neteisinga '--compact-vignettes' reikšmė, darant prielaidą %s

en: loading failed
lt: įkėlimas nepavyko

en: missing/empty %s field in '%s'
lt: trūkstamas/tuščias %s laukas, esantis '%s'

en: missing/empty \name field in Rd file
    %s | missing/empty \name field in Rd files
    %s
lt[0]: trūkstamas/tuščias pavadinimo laukas, esantis Rd faile 
    %s
lt[1]: trūkstamas/tuščias pavadinimo laukas, esantis Rd failuose 
    %s
lt[2]: trūkstamas/tuščias pavadinimo laukas, esantis Rd failuose 
    %s

en: missing/empty \title field in '%s'
lt: trūkstamas/tuščias pavadinimo laukas, esantis '%s'

en: more than one \examples section, using the first
lt: daugiau nei viena pavyzdžių sekcija, naudokite pirmą

en: namespace must not be already loaded
lt: vardų erdvė neturi būti jau įkelta

en: neither code nor data objects found
lt: nei kodo, nei duomenų objektų nerasta

en: no 'type' specified
lt: nenurodytas 'type'

en: no DLL was created
lt: nebuvo sukurtas DLL

en: no Rd sections specified
lt: nėra nurodytų Rd sekcijų

en: no examples found for package %s
lt: nerasta pavyzdžių paketui %s

en: no inputs
lt: nėra įvesties

en: no native symbols were extracted
lt: nebuvo išgauti vietiniai simboliai

en: no packages to check
lt: nėra paketų, kuriuos galima patikrinti

en: no parsed files found
lt: nerasta išanalizuotų failų

en: no running server to stop
lt: nėra veikiančio serverio, kurį reikia sustabdyti

en: no source files found
lt: nerasta šaltinio failų

en: non-ASCII input in a CITATION file without a declared encoding
lt: ne ASCII įvesti CITATION faile be deklaruoto kodavimo

en: not using staged install with --libs-only
lt: nenaudoja etapinio diegimo su --libs-only

en: object %s is created by more than one data call | objects %s are created by more than one data call
lt[0]: objektas %s yra sukurtas daugiau nei vienu duomenų iškvietimu
lt[1]: objektai %s yra sukurti daugiau nei vienu duomenų iškvietimu
lt[2]: objektų %s yra sukurta daugiau nei vienu duomenų iškvietimu

en: only Rd syntax is currently supported
lt: šiuo metu palaikoma tik Rd sintaksė

en: package %s %s was found, but %s %s is required by %s
lt: paketas %s %s buvo surastas, bet %s %s reikalauja %s

en: package %s successfully unpacked and MD5 sums checked
lt: paketas %s sėkmingai išpakuotas ir MD5 sumos patikrintos

en: package 'methods' is used but not declared
lt: paketas 'methods' yra naudojamas, bet nedeklaruojamas

en: package contains no R code
lt: pakete nėra R kodo

en: package directory %s does not exist
lt: paketo katalogas %s neegzistuoja

en: package name '%s' seems invalid; using directory name '%s' instead
lt: paketo pavadinimas '%s' neteisingas; vietoj to, naudokite katalogo pavadinimą '%s'

en: package seems to be using lazy loading already
lt: paketas jau naudoja atidėtąjį įkėlimą

en: package seems to be using lazy loading for data already
lt: paketas jau naudoja atidėtąjį duomenų įkėlimą

en: package versions to process.
lt: paketo versijos apdoroti.

en: parse error in examples from file '%s':
lt: analizavimo klaida pavyzdžiuose iš failo '%s':

en: parse error in file '%s':
lt: analizavimo klaida faile '%s':

en: parse error in file '%s':
    %s
lt: analizavimo klaida faile '%s':
    %s

en: parsing '%s'
lt: analizuojama '%s'

en: processing %s
lt: apdorojamas %s

en: reading DESCRIPTION for package %s failed with message:
      %s
lt: skaitymas DESCRIPTION paketui %s nepavyko su pranešimu:
      %s

en: restoration failed
lt: įkėlimas nepavyko

en: results differ from reference results
lt: rezultatai skiriasi nuo nuorodų rezultatų

en: running %s on vignette '%s' failed with message:
    %s
lt: nepavyko paleisti %s vinjetėje '%s' su pranešimu:
    %s

en: running 'make' failed
lt: nepavyko 'make' vykdymas

en: running 'texi2dvi' on '%s' failed
lt: nepavyko 'texi2dvi' esančio '%s' vykdymas

en: running tests of random deviate generation -- fails occasionally
lt: atsitiktiniai nuokrypio generavimo bandymai -- kartais nepavyksta

en: server already running
lt: serveris jau veikia

en: server could not be started on an earlier attempt
lt: serveris negali būti paleistas dėl ankstesnio bandymo

en: source list must have names for all elements
lt: šaltinių sąrašas turi turėti visų elementų pavadinimus

en: source must be an environment or a list
lt: šaltinis turi būti aplinka arba sąrašas

en: staged installation is only possible with locking
lt: pakopinis montavimas galimas tik užrakinant

en: starting httpd help server ...
lt: paleidžiamas httpd pagalbos serveris ...

en: test '%s' is not available
lt: testas '%s' neprieinamas

en: testing '%s' failed
lt: bandymas '%s' nepavyko

en: texi2dvi script/program not available, using emulation
lt: texi2dvi scenarijus/programa nėra prieinami, naudojant emuliaciją

en: this cannot be used for package 'base'
lt: jis negali būti naudojamas paketui 'base'

en: this requires 'nm' to be on the PATH
lt: tam reikia, kad 'nm' būtų PATH

en: this requires 'objdump.exe' to be on the PATH
lt: tam reikia, kad 'objdump.exe' būtų PATH

en: this seems to be a bundle -- and they are defunct
lt: tai atrodo kaip paketas -- ir yra nepilnas

en: unable to copy INDEX to '%s'
lt: nepavyko nukopijuoti INDEX į '%s'

en: unable to create
lt: nepavyko sukurti

en: unable to create '%s'
lt: nepavyko sukurti '%s'

en: unable to create temp directory %s
lt: nepavyko sukurti temp katalogo %s

en: unable to find any package tarballs in
lt: negalima rasti jokių paketų tarballs, esančių

en: unable to re-encode %s line %s | unable to re-encode %s lines %s
lt[0]: nepavyko perkoduoti %s eilutės %s
lt[1]: nepavyko perkoduoti %s eilučių %s
lt[2]: nepavyko perkoduoti %s eilučių %s

en: unable to run %s on '%s'
lt: nepavyko paleisti %s esančio (-s) '%s'

en: unable to run '%s' on '%s'
lt: nepavyko paleisti '%s' esančio (-s) '%s'

en: unable to write code files
lt: neįmanoma parašyti kodo failų

en: unimplemented encoding
lt: neįgyvendintas kodavimas

en: unknown header specification
lt: nežinoma antraštės specifikacija

en: unsupported URL %s
lt: nepalaikomas URL %s

en: update_PACKAGES complete.
lt: update_PACKAGES baigtas.

en: vignette builder '%s' not found
lt: vinječių kūrimo priemonė '%s' nerasta

en: vignette filename '%s' does not match any of the '%s' filename patterns
lt: vinjetės failo vardas '%s' neatitinka nė vieno '%s' failo vardo modelio

en: wrong class
lt: netinkama klasė

en: you must specify 'dir' or 'files'
lt: turite nurodyti 'dir' arba 'files'

en: you must specify 'package' or 'dir'
lt: turite nurodyti 'package' arba 'dir'

en: you must specify 'package', 'dir' or 'file'
lt: turite nurodyti 'package', 'dir' arba 'file'
