hello-c-gnome3 0.19.4.73 - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
sl: <big>Pozdravljen, svet!</big>
    Ta program teče kot proces številka <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
sl: <big><u>Podčrtano besedilo</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
sl: <big><i>Besedilo v kurzivi</i></big>

en: Hello
sl: Zdravo

en: Hello, world!
sl: Pozdravljen, svet!

en: Example Application
sl: Zgled aplikacije

en: Update text
sl: Posodobi besedilo

en: Use XML markup
sl: Uporabi oznake XML

en: Whether to use XML markup in the text.
sl: Ali naj bodo v besedilu uporabljene oznake XML.
