hello-c-gnome3 0.22 - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
ru: <big>Здравствуй, мир!</big>
    Эта программа выполняется как процесс под номером <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
ru: <big><u>Ещё один текст</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
ru: <big><i>И ещё один текст</i></big>

en: Hello
ru: Здравствуйте

en: Hello, world!
ru: Здравствуй, мир!

en: Example Application
ru: Пример приложения

en: Update text
ru: Обновить текст

en: Use XML markup
ru: Использовать разметку XML

en: Whether to use XML markup in the text.
ru: Учитывать ли в тексте разметку XML.
