hello-c-gnome3 0.22 - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
ro: <big>Salutare lume!</big>
    Acest program rulează ca procesul numărul <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
ro: <big><u>Acesta este un alt text</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
ro: <big><i>Acesta este încă un alt text</i></big>

en: Hello
ro: Salut

en: Hello, world!
ro: Salutare, lume!

en: Example Application
ro: Exemplu de aplicație

en: Update text
ro: Actualizează text

en: Use XML markup
ro: Folosește marcaj XML

en: Whether to use XML markup in the text.
ro: Dacă se folosește marcaj XML în text.
