hello-c-gnome3 0.22 - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
ms: <big>Hello dunia!</big>
    Program ini dilaksanakan sebagai proses bernombor <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
ms: <big><u>Ini adalah teks lain</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
ms: <big><i>Ini adalah satu lagi teks lain</i></big>

en: Hello, world!
ms: Hello, dunia!

en: Example Application
ms: Contoh Aplikasi

en: Update text
ms: Kemaskini teks

en: Use XML markup
ms: Guna penanda XML

en: Whether to use XML markup in the text.
ms: Sama ada untuk menggunakan penanda XML dalam teks.
