hello-c-gnome3-0.22 - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
lv: <big>Sveika, pasaule!</big>
    Šī programma darbojas ar procesa numuru <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
lv: <big><u>Šis ir vēl viens teksts</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
lv: <big><i>Šis ir vēl viens teksts</i></big>

en: Hello
lv: Sveiki

en: Hello, world!
lv: Sveika, pasaule!

en: Example Application
lv: Parauga Lietotne

en: Update text
lv: Atjaunināt tekstu

en: Use XML markup
lv: Izmantot XML marķēšanu

en: Whether to use XML markup in the text.
lv: Vai tekstā izmantot XML marķēšanu.
