hello-c-gnome3 0.20.2 - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
ka: <big>გამარჯობა სამყაროვ!</big>
    პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
ka: <big><u>ეს კი სხვა ტექსტია</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
ka: <big><i>ეს კიდევ უფრო სხვაა</i></big>

en: Hello
ka: გამარჯობა

en: Hello, world!
ka: გამარჯობა სამყაროვ!

en: Example Application
ka: მაგალითი აპლიკაცია

en: Update text
ka: ტექსტის განახლება

en: Use XML markup
ka: XML მარკირების გამოყენება

en: Whether to use XML markup in the text.
ka: გამოიყენოთ თუ არა XML მარკირება ტექსტში.
