hello-c-gnome3 0.19.4.73 - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
hu: <big>Helló, világ!</big>
    Ez a program a(z) <b>%d</b> folyamatazonosítóval fut.

en: <big><u>This is another text</u></big>
hu: <big><u>Ez egy másik szöveg</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
hu: <big><i>Ez megint egy másik szöveg</i></big>

en: Hello
hu: Helló

en: Hello, world!
hu: Hello, világ!

en: Example Application
hu: Példa alkalmazás

en: Update text
hu: Szöveg frissítése

en: Use XML markup
hu: XML-jelölőnyelv használata

en: Whether to use XML markup in the text.
hu: Használjon-e XML-jelölőnyelvet a szövegben.
