hello-c-gnome3 0.22 - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
eo: <big>Saluton mondo!</big>
    Ĉi tiu programo rulas kiel procez-numero <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
eo: <big><u>Tio ĉi estas alia teksto</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
eo: <big><i>Tio ĉi estas pli alia teksto</i></big>

en: Hello
eo: Saluton

en: Hello, world!
eo: Saluton, mondo!

en: Example Application
eo: Ekzempla aplikaĵo

en: Update text
eo: Ĝisdatigi tekston

en: Use XML markup
eo: Uzi marklingvon XML

en: Whether to use XML markup in the text.
eo: Ĉu uzi marklingvon XML en la teksto.
