hello-c-gnome3 0.19.4.73 - en to da translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
da: <big>Hej verden!</big>
    Dette program kører som proces nummer <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
da: <big><u>Dette er en anden tekst</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
da: <big><i>Endnu en tekst</i></big>

en: Hello
da: Hej

en: Hello, world!
da: Hej verden!

en: Example Application
da: Eksempelprogram

en: Update text
da: Opdater tekst

en: Use XML markup
da: Brug XML-opmærkning

en: Whether to use XML markup in the text.
da: Hvorvidt der skal bruges XML-opmærkning i teksten.
